| Zellen a întrebat:

Hei, hei. Vreau sa dau o comanda de pe http://www.eyeslipsface.com.ro/ si sa dau sa vina la posta. Imi zice sa scriu numele, adresa, adresa de mail, nr de tel,oras,localitte, transport(posta/cargus; si vreau la posta, deoarece nu stiu daca o sa fiu acasa cand vine comanda) si cum doresc sa platesc. Intrebarea este..de unde stiu la ce posta vine?

Răspuns Câştigător
| FoundYouLover a răspuns:

Probabil vine la oficiul postal de care apartii, adica cel mai apropiat de locuinta ta.

| Zellen explică (pentru FoundYouLover):

Asa ma gandeam si eu.

1 răspuns: