| kkkk a întrebat:

Hei :*..imi place foarte mult sa cant muzica populara si simt ca am inclinatie sper acest domeniu..am cautat peste tot melodii populara karaoke sa mai exersez, dar nu gasesc ( din acelea cu versuri, negative )..ma ajutati? as vrea sa fie cunoscute. funda happyhappyhappyhappyhappyhappy:

4 răspunsuri:
| IonelaaaS a răspuns:

Uite nic eu nu am gasit dar o sa ti le scriu ok? ca la po[ulare nu cred ca se fac negativuri

Bade draga ce gandesti ca te las sa ma iubesti (lalalalalalala)Bade poate c-ai uitat ce am trait aseara-n sat(si iar lalala)Nici no trecut bine-o sara sh-amu viu la mine iar(lala)Du-te bade de pe-aci ca minten te-oi fugari(lla)Pe ulita cand te-am prins doamne ce tare mai strans(lala)O vecina ne-o vazut de rusine mai facut(lala)Du-te bade-n saracie nu baga mana-n rochie(lala)Ca rochia-i de barson sh-asteapta mana de domn(la) ca rochia-i de matase sh-asteapta mana aleasa

http://www.trilulilu.ro/muzica-populara/bade-draga-ce-gandesti-live (scuze am gasit doar live, eu o am originala sh cand ft bine)

| IonelaaaS a răspuns:

Sh ar mai fi una de la alexandra cozmuta arde cluju sh feleagu dar nu cred ca o cazesti pe net in schimb gasesti de la ea mai badita ce-ai gandit sh cv doina

| IonelaaaS a răspuns:

Eu am pe o foiae mulr cantece in versuri bineinteles dar originalul nu il gasesc pe net:@ asa ca daca vrei lasa-mi id yau printr-un mesaj si iti trm acolo sh versurile sh piesa originala ok?:*

| kkkk explică (pentru IonelaaaS):

Uite ..ady_eu_party.:*:*:*:*:*:*