| anonim_4396 a întrebat:

Hei lume cum a fost bac-ul anul asta? La ce va asteptati? cei in cauza sa raspunda.....Multumesc

1 răspuns:
| thegatekeeper a răspuns:

A fost de parca nu a fost, nici nu am idee cum a trecut. Mi s-a parut relativ simplu. La romana am avut simbolismul, adica George Bacovia, unul dintre poetii mei preferati, deci cred ca iau peste 9, poate chiar 9. 50, la istorie a fost asa si asa, dar iau peste 8 si la geografie a fost mult mau usor decat ma asteptam si decat variantele din culegeri. Deci simplu, per total.