| anonim_4396 a întrebat:

Cum asteptati anul nou? cu ce ganduri? ....La multi ani tuturor!

Răspuns Câştigător
| BlackRose03 a răspuns:

La multi ani si tie! Un nou an fericit. tongue
Pai...nu fac mare lucru.Imi ajut bunicii la pregatiri(prepararea cozonacilor, a mesei de Revelion etc) si ma gandesc cum voi petrece anul asta si ce activitati voi face, ce schimbari vor aparea... sper sa fie un an mai bun.

5 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

La multi ani si tie, sper sa fiu sanatos si sa ne bucuram de viata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In pijama, uitandu-ma la Dan Negru si gandindu-ma daca omul ala imbatraneste. Glumesc, dar doar cu partea care-l include pe Dan Negru.^^
La multi ani *hug*

| BlackRose03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Trist. laughing

| anonim_4396 explică (pentru BlackRose03):

De-a dreptul depresiv, nu :-s?

| BlackRose03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu esti singura... laughing sad