| 334499 a întrebat:

Ce asteptati cel mai mult anul acesta? Ce asteptari ati avut anul trecut si nu le-ati concretizat?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Aceleasi pe care le am de mic si tot nu reusesc sa le cocretizez. E vorba de niste multi euro.
As fi vrut ca Romania sa intreaca economia Germaniei ( vise taicá, vise ) As fi vrut ca Basescu sa dea coltul ( naspa, inca e viu ) As fi vrut sa ma intorc in tara ( iarasi naspa, nu sunt drumuri, avioanele ocolesc Romania, cica le fura kerosenul ) As fi vrut sa nu moara M. J ( a murit! R. I. P ) Vezi, numai neimpliniri sad Sper ca anul asta sa vina sfarsitul lumii ( sigur nu va veni )

4 răspunsuri:
| albastrel a răspuns:

Astept sa ma angajez, sa fac si eu multi euro (sa-i intrec contul lui Nonyhee hee ), astept sa imi iau permisul si sa isi schimbe tata masinahee hee

anul trecut ma asteptam ca matusa mea sa treaca cu bine peste operatia la inima, insa inainte cu o luna de operatie am pierdut-o intr-un accident crying
am asteptat sa iau bacul si l-am luat desi nu cu nota la care ma asteptam sad

| laura909 a răspuns:

Anu' asta vreau sa ma placa un baiat il cheama razvan e cu mine in clasa. e asa de dragut!

| PisicaAristocrata a răspuns:

Anul acesta e cel mai important de pana acum, pentru mine, fiindca...am fff multe planuri, proiecte si asteptari. Momentan, investesc mult timp, nervi si suflet in proiectele de care ziceam si, normal, sperantele de realizare sunt pe masura. Anul trecut, n-am avut cine stie ce dorinte. Dar nu-i problema, am pentru anul asta cate n-am avut pentru toti de pana acum la un loc!

| bocascity a răspuns:

An greu