| gaby24 a întrebat:

Hei stiti vreo carte de vraji mai tare?

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Dragul meu Drimmero, eu sunt definitia ocultismului in carne si oase. laughing Deci da, se pare ca ai simțul de observatie bine dezvoltat. Impresionant.
Si nu, nu am o secta, momentan laughing insa e adevarat ca in timpul liber mai manipulez omenirea. (Puterea illuminati).

61 răspunsuri:
| BloodyLips a răspuns:

Carte de vraji? Du-te prin piata si intreaba un tigan ceva despre calitatea marfii lui.

| justanotheruser99 a răspuns:

Stiu mai multe, dar nu pot sa ti le spun.

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

Un mesaj ma

| justanotheruser99 a răspuns (pentru gaby24):

Pseudomonarchia Daemonum.
Nu ți-o recomand daca nu esti calificat in spiritism.
In fine, eu te-am avertizat. Acum tu faci ce vrei.winking

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

Inseamna chemarea...

| justanotheruser99 a răspuns (pentru gaby24):

Demonilor devil

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

Mai era una in care cerea cheia lu solomon dupa ce o terminai

| justanotheruser99 a răspuns (pentru gaby24):

Da, se numeste Lemegeton.

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

Uita-te la mesaje ca ti-am trimis mesaj

| justanotheruser99 a răspuns (pentru gaby24):

laughing nu stiu ce mesaj mi-ai trimis, eu nu am primit nici unul. Cred ca demonii le interceptează. rolling on the floor ai grija, cred ca i-ai supărat.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Chemarea cui? Fii serioasa, e scenariu demn de 'Evil Dead',, daca l-ai vazut. Cartea de romana este pentru unii magie neagra.

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

Ma. pe ei la cati ani am pe tera nau cemi face laughing

| gaby24 explică (pentru Drimmero):

Pentru care pe carel mai pufai?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Șșșș! Nu spune nimănui laughing
Acum când reușesc sa imi strâng adepti, tu ma dai de gol? laughing
De ce te îndoiești de puterile mele? rolling on the floor ți-am prezis cu aproape o luna ca meciul mult asteptat de tine va fi egal. Tot nu ma crezi? laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru gaby24):

laughing ei sunt prietenii mei. Daca vrei îți fac cunoștință cu câțiva.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Egal ca egal,, ca era sa ne-o luam. Se pare ca o forta mai mare decat magia ta a facut ca Arsenal sa joace ca ultima echipa, eu nu-mi amintesc meci mai slab facut de ei in istoria recenta a fotbalului.
Ce faci tu se numeste propaganda/

| Drimmero a răspuns (pentru gaby24):

Ceva mai coerent poti sa scrii?

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

Cu care ma? pff nici tlf nu functioneza bine fitar cartea a drk oi avea eu dusmani dar nici de aia cu puteri laughing

| gaby24 explică (pentru Drimmero):

Ha ha laughing pai de ce ma nene ce facu dorel ala?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Norocul a stat de partea ta, tinere tunar.
laughing nu, nu fac propagandă. Eu doar "luminez" oamenii afundati in abisul realității. Le deschid noi orizonturi spre o lume mai "oculta". big grin

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

O vai da cum sigur laughing de accea ai cazut in iad iarasi laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru gaby24):

Eu nu am căzut in iad. straight face Eu traiesc acolo. rolling on the floor

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

Iti opresc internetu happy

| justanotheruser99 a răspuns (pentru gaby24):

Vrei sa îți faci dușmani? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Ironia sortii, norocul ne-a salvat de data asta,, pe cand... in alte dati 'norocul' ne ingropa, chiar daca jucam bine.
Esti o persoana mai oculta? E clar,, faci parte dintr-o secta undercover venita aici pentru propaganda. Pe mine nu ma pacalesti!

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

Am destui pe cei cazuti de ieri si azi laughing

| gaby24 explică (pentru Drimmero):

Cine eu? nuuu sant numai judecatorul.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru gaby24):

Stai liniștit. Nu ai făcut nimic greșit, sa intri pe lista mea neagra. Încă... laughing

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

Dar abia astepti? nu numai ca sant distrugator de vrajitori dar si biciui mincinosi si hoti si criminali happy

| justanotheruser99 a răspuns (pentru gaby24):

laughing imi place spiritul tau justitiar.