| gaby24 a întrebat:

Hei stiti vreo carte de vraji mai tare?

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Dragul meu Drimmero, eu sunt definitia ocultismului in carne si oase. laughing Deci da, se pare ca ai simțul de observatie bine dezvoltat. Impresionant.
Si nu, nu am o secta, momentan laughing insa e adevarat ca in timpul liber mai manipulez omenirea. (Puterea illuminati).

61 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

De ce vrei sa faci asa ceva? Nu e bine sa te joci cu chestii de genul. Matusa mea le mai are cu astea insa doar daca exista probleme in familie, in rest, nu se mai baga nici ea.
Dumnezeu e cel mai bun!

| oprescudorin11 a răspuns:

Trebuie sa umbli prin biblioteci cu manuscrise vechi. Exista! Fara vrajeala! dar nu cred ca ti-ar folosi!

| gaby24 explică (pentru oprescudorin11):

Cica auzeam interlopi ca sant Iluminati cu vrajitoare sa le ia la batrani case si etc laughing eu muncesc de rup laughing

| oprescudorin11 a răspuns:

Vrajile nu le pot face nici handicapatii, nici oamenii sistemului, altfel nu s-ar mai numi VRAJI!
Oameni de seama, care sunt in si opinia mea au definit acceptia spre vrajitorie, ca fiind o reactie a societatii slabe, prin oameni puternici!
Zicea oarecum in felul lui si Mircea Eliade!
De ce?
E simplu! La vrajitorie recurg acele personaje PUTERNICE, aflate intr-un STAT SLAB>
Ce e asa greu de priceput?
Eu daca am PUTERE TOTALA? La ce sa ma mai apuc sa umblu pe uliti laturalnice? Ar fi o ineptie! Tai nodul Gordian!
Vrajile sunt facute DOAR de ELITA populatiilor INVINSE!
SIMPLU!

| justanotheruser99 a răspuns:

Stiu mai multe, dar nu pot sa ti le spun.

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

Un mesaj ma

| justanotheruser99 a răspuns (pentru gaby24):

Pseudomonarchia Daemonum.
Nu ți-o recomand daca nu esti calificat in spiritism.
In fine, eu te-am avertizat. Acum tu faci ce vrei.winking

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

Inseamna chemarea...

| justanotheruser99 a răspuns (pentru gaby24):

Demonilor devil

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

Mai era una in care cerea cheia lu solomon dupa ce o terminai

| justanotheruser99 a răspuns (pentru gaby24):

Da, se numeste Lemegeton.

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

Uita-te la mesaje ca ti-am trimis mesaj

| justanotheruser99 a răspuns (pentru gaby24):

laughing nu stiu ce mesaj mi-ai trimis, eu nu am primit nici unul. Cred ca demonii le interceptează. rolling on the floor ai grija, cred ca i-ai supărat.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Chemarea cui? Fii serioasa, e scenariu demn de 'Evil Dead',, daca l-ai vazut. Cartea de romana este pentru unii magie neagra.

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

Ma. pe ei la cati ani am pe tera nau cemi face laughing

| gaby24 explică (pentru Drimmero):

Pentru care pe carel mai pufai?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Șșșș! Nu spune nimănui laughing
Acum când reușesc sa imi strâng adepti, tu ma dai de gol? laughing
De ce te îndoiești de puterile mele? rolling on the floor ți-am prezis cu aproape o luna ca meciul mult asteptat de tine va fi egal. Tot nu ma crezi? laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru gaby24):

laughing ei sunt prietenii mei. Daca vrei îți fac cunoștință cu câțiva.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Egal ca egal,, ca era sa ne-o luam. Se pare ca o forta mai mare decat magia ta a facut ca Arsenal sa joace ca ultima echipa, eu nu-mi amintesc meci mai slab facut de ei in istoria recenta a fotbalului.
Ce faci tu se numeste propaganda/

| Drimmero a răspuns (pentru gaby24):

Ceva mai coerent poti sa scrii?

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

Cu care ma? pff nici tlf nu functioneza bine fitar cartea a drk oi avea eu dusmani dar nici de aia cu puteri laughing

| gaby24 explică (pentru Drimmero):

Ha ha laughing pai de ce ma nene ce facu dorel ala?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Norocul a stat de partea ta, tinere tunar.
laughing nu, nu fac propagandă. Eu doar "luminez" oamenii afundati in abisul realității. Le deschid noi orizonturi spre o lume mai "oculta". big grin

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

O vai da cum sigur laughing de accea ai cazut in iad iarasi laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru gaby24):

Eu nu am căzut in iad. straight face Eu traiesc acolo. rolling on the floor

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

Iti opresc internetu happy

| justanotheruser99 a răspuns (pentru gaby24):

Vrei sa îți faci dușmani? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Ironia sortii, norocul ne-a salvat de data asta,, pe cand... in alte dati 'norocul' ne ingropa, chiar daca jucam bine.
Esti o persoana mai oculta? E clar,, faci parte dintr-o secta undercover venita aici pentru propaganda. Pe mine nu ma pacalesti!

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

Am destui pe cei cazuti de ieri si azi laughing

| gaby24 explică (pentru Drimmero):

Cine eu? nuuu sant numai judecatorul.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru gaby24):

Stai liniștit. Nu ai făcut nimic greșit, sa intri pe lista mea neagra. Încă... laughing

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

Dar abia astepti? nu numai ca sant distrugator de vrajitori dar si biciui mincinosi si hoti si criminali happy

| justanotheruser99 a răspuns (pentru gaby24):

laughing imi place spiritul tau justitiar.

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

Nu si pe mine ca ma cauta de mult timp, apropo cat tia luat pana sa dai de mine?

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

Probabil cci chiar sant justitiaru pe Moto happy uare nu-i lipsa cumva?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru gaby24):

Sincera sa fiu, te caut de o viață întreagă, insa uite ca totusi te-am găsit mai repede decat pe Elodia. laughing

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

De cat sau ce?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru gaby24):

Pff... Prea multe greșeli de ortografie/ gramatica. Poti te rog sa fi mai clar? Chiar nu înțeleg ce vrei sa spui. big grin

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

Nu ma culc cu cartile nici cu gramatica, cred ca de accea esti in iad happy

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

Numai vad ce scrii deja daca nu vb prin mesaje

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Ce inocenta pareai tu si cand colo aflu ca esti regina ocultismului!

| gaby24 explică (pentru Drimmero):

Ha ha las-o asa dai pace ai bag mortu direct laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing neh, eu sunt doar semi-drogata. Mi-am scos vineri o masea si ma doare ingrozitor, asa ca am depășit doza maxima de calmante laughing stai liniștit peste câteva zile poate revine inocentabatting eyelashes

| justanotheruser99 a răspuns (pentru gaby24):

laughing nu, nu e asta motivul pentru care sunt acum aici big grin

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Bagi legale la greu?
Inocenta cu mintea total la ocultism? Pe tine nu trebuie sa te supar,, cine stie ce blestem arunci pe capul meu de ma faci neom.

| gaby24 explică (pentru Drimmero):

Pff cine zice mai? mai daca crezi in credinta n-are ceti face in credinta si adevar te linge pe picioare cu ocultismul.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu, eu nu fac așa ceva. laughing
Stai liniștit, sunt inofensiva. happy

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

Pe pariu ca n-ai cum?

| Clorox a răspuns (pentru justanotheruser99):

Zici ca esti eu, doar ca tu esti cu magia eu sunt cu psycho mode laughing
Imi place de tine laughing

| gaby24 explică (pentru Clorox):

Ma de stiam ca santeti asa primul glont care l-am tras pe pusca era al vostru direct in cap.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Clorox):

Aww... Uite cum ne facem o secta laughing
Glumesc. Nu am timp pentru așa ceva. laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru gaby24):

Imi pare rău, dar eu nu fac pariuri. happy

| Clorox a răspuns (pentru justanotheruser99):

Nici eu nu as avea, imi place sa fiu pe cont propriu! laughing
Am aflat ca esti fata, scuze, am crezut ca esti baiat sad

| gaby24 explică (pentru Clorox):

Sant baiat draga tongue

| Clorox a răspuns (pentru gaby24):

In loc sa imi zici mie sa invat mai bine pune mana si invata gramatica, lasa ''ocultismul'' ca nu-i de tine laughing
Vai de capul tau laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Dragul meu Drimmero, eu sunt definitia ocultismului in carne si oase. laughing Deci da, se pare ca ai simțul de observatie bine dezvoltat. Impresionant.
Si nu, nu am o secta, momentan laughing insa e adevarat ca in timpul liber mai manipulez omenirea. (Puterea illuminati).

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu pot sa cred! Nu o cunoști pe Elodia?
Șocant.

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

O stiu cei cu ea?

| gaby24 explică (pentru justanotheruser99):

Nu arata restul de mesaje
treci la alta intrebare cu acest text

| BloodyLips a răspuns:

Carte de vraji? Du-te prin piata si intreaba un tigan ceva despre calitatea marfii lui.

Răspuns utilizator avertizat