| Madsss a întrebat:

Hei!happySunt aproape de finalul scolii si as vrea sa ii cumpar un cadou mai special meditatoarei mele de matematica, deoarece m-a ajutat enorm de-alungul anilor. Aveti vreo idee despre ce as putea sa ii cumpar? Funda!happy

Răspuns Câştigător
| Birlik65 a răspuns:

Ceva practic, nu flori sau alte prostii, ar fi ideal! Think about ce i-ar trebuii..succes!

3 răspunsuri:
| ciotori a răspuns:

Ceva simbolic care sa i aduca de aminte de tine! Poti sa-i iei un bibelou foarte dragut cu ingerasi, este o optiune!

| oxxy05 a răspuns:

Daca dispui de mai multi bani ii poti cumpara un set de pahare de cristal sau o iconita din arginthappy

| MikkyAnduu24 a răspuns:

Bună,

Păiii...Ai putea sa îi cumperi un buchet de flori şi un parfum ^^ sau...o cutie cu bomboane de cioco. sau un suvenir.

Sper că ţi.am fost de ajutor un pic.
kiss Pup. Să ai o seară frumoasă!