| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Sunt singura care e de parere ca Danutza27 e o idioata?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Nu este frumos să jigneşti utilizatorii, deoarece acest site nu are scopul de a ne certa unii cu alţii.
http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente, respectiv Ce presupune o raportare? "intrebari care au continut obscen sau injurios (includem aici intrebarile prin care alti utilizatori sunt jigniti, persiflati, etc)."

Numai bine.
Şi sper să nu iei în nume de rău.

| anonim_4396 explică (pentru Graphee):

Stiu ca nu e frumos si imi pare rau.Dar e extrem de enervanta si dupa ce ca vorbeste numa tampenii, mai si jigneste si se mai crede si inteligenta(rolling on the floor) Foarte.straight face

| AnneMarri a răspuns:

Eu personal n-am nimic cu ea

| Danutza27 a răspuns:

Ai urari din partea mea de sanatate si numai bine si sa nu uit nu este sub demnitatea ta sa mai dai pe la Sf Biserica,seara sa zici Tatal Nostru cu inchinaciuni si lui sa ii spui problemele tale inclusiv cea de mai sus, si nu uita la sfirsit sa ii multumesti "ca numai unul a multumit si era de alt neam" Bine este sa ai si un Duhovnic sa te calauzeasca Te rog sa ma scuzi ca adaug un citat tare drag sufletului meu din pacate "Cititul dauneaza grav sanatatii" nu te lua dupa ei ca le vei lua urma, pune mina si citeste ca nu vei pati nimic

| anonim_4396 explică (pentru Danutza27):

De unde stii tu ca nu fac deja asta?batting eyelashesSi care e problema ta cu faptul ca citesc?straight faceMacar eu fac ceva mai interesant decat sa stau pe-un site si sa ma fac de tot rhtu.

| anonim_4396 explică (pentru Danutza27):

Si inca ceva.batting eyelashes esti patetica!

| Danutza27 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu nu vezi ca nici nu ma ostenesc sa te bag in seama nici macar nu meriti deranjul sa raportez intrebarea.O sa te intrebi de ce, pai raspuns de la mine nu primesti ca ai minte in cap sa gindesti

| anonim_4396 explică (pentru Danutza27):

De aceea imi scrii mesaje kilometrice? Ca nu ma bagi in seama? Observ.

| anonim_4396 explică (pentru Danutza27):

Si tot de aceea imi si rascolesti prin intrebari si imi dai raspunsuri, banuiesc.

| anonim_4396 explică (pentru Danutza27):

Am observat ca de cate ori iti pun o intrebare schimbi subiectul. Daca tot vorbesti pe nas, vorbeste pana la capat. Spui o tampenie, daca iti cer explicatii ma iei cu alte tampenii care n-au legatura.Esti proasta de bubui.Si imi spui mie ca nu "gindesc". Bine ca o faci tu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ea rasfoieste prin profiluri tuturor, crede ca ii face de ras dar nu realizeaza ca se face singura prin atentia exagerata ce o acorda si prin modul de a pune problema tongue.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asa e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ca nu ne prea intelegem, dar ai dreptate. Tind sa cred ca are tastatura incompleta, lipsa semnelor de punctuatie ar dovedi-o. Si lipsa de creier, dar asta e altceva, ca altfel ar scrie citet si nu din carti sau aberatiile altora sau si-ar repara tastatura. Dar se pare ca nu are probleme cu Copy + C si Copy + V, mereu rescriind aceleasi idei, stupide si goale de inteles si sens.