| Mihaela_Bella_1990 a întrebat:

Am nevoie sa imi lasati cat mai multe intamplari trasnite din viata voastra, sa fie amuzante si funny! Va multumesc!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intr-o zi m-am urcat pe usa din spate la autobuz.Dar trebuia sa ma urc pe usa din mijloc.Amuzant?

| Mihaela_Bella_1990 explică (pentru darrio2007):

Nu!sad

| darrio2007 a răspuns (pentru Mihaela_Bella_1990):

La fel si intrebarea ta.In plus irelevantă.

| PogChamp a răspuns:

Am fost intr-o excursie la munte cu mai multe clase si un tip s-a intoxicat asa rau ca a confundat aragazul cu wc-ul.

| Mihaela_Bella_1990 explică (pentru PogChamp):

Vreau sa fie mai lunga si mai explicita daca se poate!

| PogChamp a răspuns (pentru Mihaela_Bella_1990):

Dupa ce am ajuns la pensiune, seara ne-am strans toti sa "socializam" si scoate un tip din ghiozdan o narghilea. In eterna cautare de senzatii tari, tipul a decis ca tigarile si berea nu sunt suficiente pentru a fi destul de intoxicat asa ca a folosit in loc de apa pentru vapori, alcool, mai bine zis vodka de 40 de grade. Dupa ceva vreme era clar ca tipul nu mai era pe planeta asta ca abia mai statea in picioare si dintr-o data s-a decis sa se duca la "baie". Aragazul era pe stanga cum iesea din camera si a crezut, in stupoarea in care era la momentul respectiv, ca este wc-ul. Si-a dat jos pravalia si a inceput tovarasul sa urineze pe aragaz, la sfarsit strigand la noi ca nu gaseste de unde sa traga apa. De atunci s-a scos cu porecla "pompieru".