| Boboo_7319 a întrebat:

Hei TPU...
Dati-mi si mie statusuri mai triste despre prieteni si/sau dragoste...(mai originale, adica sa fie compuse de voi.)
Fundii sad.

Răspuns Câştigător
| Deea2900 a răspuns:

Acum iti mai spun cateva :
4.
Nu mai e cum era demult, nimic nu mai e la fel te`ai schimat si m`ai uitat nu mai simti acelasi lucru. Spune`mi Te Iubesc! Mi`e dor!
5. Şi mă gândesc la ce nu e permis. La ce e interzis. La ce eu numesc : vis love struck
6. Dar îmi plac momentele alea în care iei foc că nu vreau să-mi dezvălui sentimentele! love struck
7.Mereu prietene. Pentru că noi ştim să păstrăm o prietenie. Pentru că noi mereu suntem aproape una de alta. Pentru că noi ne iubim.
8. Iubeşte-mă, urăşte-mă! În ambele cazuri ti-e gândul la mine!
9.Chiar dacă în spatele unui vis se poate ascunde un coşmar…nu uita să crezi în tine şi toate problemele încet dispar...
10.Nimic din ce a fost nu va mai fi...Prezentul e trecut, presarat cu amintiri
Fundapuppy dog eyes? daca nu asta e macar te-am ajutat

1 răspuns:
| Deea2900 a răspuns:

1. Cea mai mare frumusete este cea invizibila pentru ochi, dar vizibila pentru inima.
2.Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted.
3. Te minti si acum, ca desi iti este dor, ai pus orgoliu in fata sentimentelor!
Cam atat scuze!happydar macar pe astea ti le-am spus!