| Andraaa1231 a întrebat:

Eu sunt timida si as dori sa scap de acest defect! Cum socializez cu ceilalti? multumesc big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e un defect.
am visat ca am fost la scoala toti incercau sa fie prieteni cu mine pentru ca le era mila de mine. si eu nu intelegeam. dar ei tot vroiau. si eram prins acolo doamne vai...
timiditatea nu e o problema. daca nu e frica atunci asta e alt tren.

6 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

În orice caz, nu stând pe net și punând întrebări despre cum să socializezi.

| Andraaa1231 explică (pentru Wøodenpints):

Aveam nevoie de niste pareri, nimic mai mult...

| DaReZon a răspuns:

Ce tot vorbesti acolo? Nu te schimba. Eu mi-as dori foarte tare sa gasesc o fata timida de care sa imi placa dar deocamdata nimic. Sincer, is satul de aceleasi tipuri de fete care tipa toata ziua si is pline de fite. Fii tu insati! Nu te schimba. Mie imi plac fetele timite.

| Andraaa1231 explică (pentru DaReZon):

M-ai lasat fara cuvinte smug...

Răspuns utilizator avertizat