| MistretulPufos a întrebat:

Hei, veganilor, voi ziceti ca protejati animalele, dar nu va ganditi ca si pastarnacii au sentimente, nu va ganditi ca poate acel morcov avea o familie de intretinut, cu ce a gresit acel cartof, cu ce?! Si legumele/fructele/cerealele au aceleasi drepturi la fel ca toate vietatile. Sper sa va ramana pe constiinta fiecare mar mancat, fiecare ceapa mancata, sa nu mai dormiti la noapte. silly

Răspuns Câştigător
| Staind a răspuns:

Singuru' loc unde o sa ramana tot ce ai enumerat, e intre dinti.
Cileanu ca vine armata de pastarnaci.

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu ce mananci, măi viteazule?

| MistretulPufos explică (pentru darrio2007):

Pietre

| darrio2007 a răspuns (pentru MistretulPufos):

Spor la rontait, atunci.

| Drimmero a răspuns:

Bwuahahahah,cauti "scandal"!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Sa vezi ca intrebarea asta nu mai este recomandata 10 secunde dupa ce posteaza "ea". laughing

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

rolling on the floor)))))))))))) Bwuahahahaha

| syd2 a răspuns:

Cred ca trebuie sa mori

de foame.

| MistretulPufos explică (pentru syd2):

Mananc pietre si stanci

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Eu nu sunt un vegan si nu stiu exact ce inseamna asta dar cred ca nu mananca carne dar oamenii trebuie sa manance totusi, mananci ca sa traiesti daca n-ar manca nici carne, nici fructe legume cereale atunci ce ar manca?

| MistretulPufos explică (pentru Doarunaltutilizator):

Pietre, pietrele sunt malefice

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru MistretulPufos):

Cum sa manance un om pietre?

| MistretulPufos explică (pentru Doarunaltutilizator):

Crocodilii pot, omul e mamifer, mamiferele provin dintr-o grupa de reptile, crocodilul e reptila, deci de ce nu?

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru MistretulPufos):

Crocodili au alt stomac si alti dinti mai puternici decat ale unui om, ti se pare ca un om seamana cu un crocodil? crocodilii pot sa si mana ce oamenii.

| syd a răspuns:

Oo da trigger them

| UzOm a răspuns:

Deci trebuie neapărat să mă apuc de mâncat fier, argint, uraniu și să beau mercur. Nu de alta, dar ăstea nu au viață. Huh!