| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Voua vi s-ar parea ciudat sa vedeti pe cineva descult pe strada? Mie imi place foarte mult sa fac asta, dar mi-e cam rusine si mi-e teama de ce ar putea crede oamenii. Voua cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| Mariapetrupanainte a răspuns:

Nu cred ca este un obicei ciudat el este sototit si foarte sanatos Mersul in picioarele goale nu numai ca intareste sistemul imunitar, ci previne si durerile de spate, de umeri si cele din muschii picioarelor. Trebuie sa pastram o legatura cat mai stransa cu natura, cu aerul, apa si lumea plantelor. Incarcatura de la pamant o primim prin picioarele noastre goale. Hipocrate a scris: "Cea mai buna incaltaminte este lipsa incaltamintei."Si eu uneori iubesc sa umblu cu picoarele goale insa poate ca oamenii sa nu te socoata ca o nevoiasa sau cersatoare... tine pantofii in miine si cind ai sa ai nevoie o sa-i incalti.

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu mi se pare nici cum. Fiecare face ce vrea și lasă judecățile tâmpite ale unora cu mentalitate idioată.

| Dariusuu a răspuns:

Normal că oameni te vor cataloga ca un cerşetor şi nimic mai mult dar dacă îţi pui o pereche de blugi tendri poate ai noroc să fi şi apreciat.
ăăăăă, daaa, şi încearcă asta vara.Nu vreau să ne scrii de pe TPU din spital.

Succes.

| AirănMeidăn a răspuns:

da, mi s-ar parea
nu vreau sa judec dar ce naiba

| drogh a răspuns:

Pentru ce sa faci asta? Eu numai vara atat cand port balerini si ma dor tare bataturile care imi apar. Daca chestia asta a devenit un obicei atunci esti ciudat...