| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Imi place foarte mult sa stau descult. Am un fetish legat de asta. Problema e ca as vrea sa stau descult mereu si pe strada, si la scoala, in metrou sau in autobuz, bine, cand e si cald afara, ca acum e cam frig... Insa imi e foarte rusine. Mereu ma gandesc la ce pot gandi oamenii despre mine sau ca pot rade de mine. Mai demult am mers descult pe strada, dar era seara si nu prea m-a vazut nimeni. Credeti ca ar fi ok sa incerc sa scap de rusine si sa merg descult pe afara? Si cand spun descult ma refer fara slapi sau altceva. Voi ce parere ati avea daca ati vedea un baiat descult pe strada?

5 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Probabil ca ar fi ciudat sa vezi un baiat descult pe strada, fără nici o problema. da' nu ma bag, man! Faci ce vrea mintea ta şi ce vrea şi sufletul tau

| Voidwithin a răspuns:

Probabil ca m-as uita ciudat la el, in rest nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| Dinu_Desculţ_1959 a răspuns:

Domne', eu merg desculţ încă de la 3 ani (în 1962). Pe oriunde şi oricând "am chef" să mă simt bine, liber şi fericit. Nu le am deloc cu încălţămintea!

| TheVampireDiariies a răspuns:

Frate, e iarnă. Nu poţi să ai acest tic. Şi eu am multe obiceiuri, nu te critic dar e imposibil. Pe stradă sunt mii şi mii de ţigări, cioburi, gunoaie, gândaci, furnici şi viermi. O să te şi îmbolnăveşti. Încearcă că te dezveţi sau găseşte altfel de pantofi ceva care să îl pui pe talpă sau idk.