| iSaidNo a întrebat:

Heii! Am o intrebare pentru voi, cei care aveti vecini enervanti.Vi s-a intamplat vreodata ca vecinii sa dea muzica la maxim,noaptea, cam pe la 10:00, iar a doua zi voi aveati un test,sau un examen,si sa nu puteti dormi fiindca auziti numai "Dar eu te iubesc de moorr! Deacolo, din corasoon!"laughing sau alte melodii enervante? Dau funda pentru cea mai hazlie situatiewinking

8 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Eu am mai mult pensionari în scară, pensionari și apartamente goale. Au fugit toți de mine.

| greyhound a răspuns:

Vrei sa facem schimb? ti-o dau pe vecina mea care arunca cu borcane si pisat dupa mine, care imi verifica noaptea contoarul de lumina sa vada daca fur curent si ma vede facand sex in gradina din fata blocului si ti-l iau eu pe cocalar.

| iSaidNo explică (pentru greyhound):

Cred ca il prefer pe obsedatul meu de manelelaughing

| TheStory a răspuns:

Eu locuiesc la curte si tot ma enerveaza uneori manelele din vecini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un vecin care baga muzica populara pe la 2-3 noaptea dar nu-i bai... in tot timpul asta cant la tobe pana cand simt ca incepe sa ii tremure urechile de nervi. In blocul meu zici ca e razboi.

| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Am avut vecini enervanti, bine ca au plecat! Erau lautari laughing.Si exersau in fiecare zi.

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Ai mei nu asculta muzica, in schimb au diverse "instrumente muzicale": bormasina, picamer, ciocane, geamuri sparte, caini, tipete etc.
Daca dau muzica tare dupa ora 22, poti face plangere la Politie!

| enonimox a răspuns:

Am un vecin care baga muzica populara