| CohanIrina a întrebat:

Heii TPU. Am o problema. De ieri seara nu imi mai merge facebook-ul. Nu-mi apare in partea dreapta acea lista de prieteni, nici News Feed. Nu pot da click pe nimic, nici sa dau like, sa schimb poza de profil si coperta sau sa caut alte persoane. Am 2 conturi de facebook si pe amandoua e aeeasi situatie. Tin sa mentionez ca sunt blocata doar pe un cont. Credeam ca toata lumea are aceeasi problema insa am intrebat niste colege si mi-au spus ca lor le merge. Va rog spuneti-mi -daca stiti- care este problema. Funda :*.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ce browser folosesti?
Sterge cookie si cache din browser, fa update la cea mai noua versiune a browserului,
(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| CohanIrina explică (pentru neluL):

Folosesc Mozilla Firefox.

| neluL a răspuns (pentru CohanIrina):

STERGE COOKIE_URILE DIN BROWSER
In Mozilla sunt in
1.Tools(unelte)->Options->Privacy(confidentialitate)->aici le stergi -> click pe ->sa stergeti anumite cookie-uri (le stergi pe toate) tot aici curata si istoricul. Vezi foto http://i.imgur.com/117pq.jpg
STERGE MEMORIA CACHE A BROWSERULUI
Mozilla Firefox
Închide toate celelalte ferestre de browser deschise si lasa doar pagina principala din browser deschisa;
Clic pe meniul Tools (Unelte) din partea de sus a browserului si selecteaza Options (Optiuni);
Acceseaza sectiunea (tabul) Advanced (Avansat) si da clic pe Network (Retea);
In sectiunea „Offline Storage" (Stocare offline) -> clic pe Clear Now (Curata acum).
Da un restart si intra pe facebook.

| CohanIrina explică (pentru neluL):

Am rezolvat. Multumesc foarte mult.

| neluL a răspuns (pentru CohanIrina):

Cu placere! wave bye, bye