| SweetGirl1303 a întrebat:

Heii, vreau si eu cateva statusuri,dar nu despre fite, smecherie si altele, ci despre iubire, ce este iubirea, ce este ura, ce este sufenrita... despre persoanele bune(la suflet) intelegeti voi sper, multumesc. dau fundita kiss

Răspuns Câştigător
| SweetGirl1303 explică (pentru anonim_4396):

Mersii love struck m-a ajutat foarte mult

| anonim_4396 a răspuns (pentru SweetGirl1303):

cu plăcere, e pagina mea happy

| SweetGirl1303 explică (pentru anonim_4396):

E superba :X felicitari love struck

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iubirea este o obsesie compsulsiva pentru cineva,ura este asociata cu frica si o furie interioara,ura este macinarea sufletuilui, un gol care te trage in jos, suferinta este oprirea dopaminei in creier ramai fara aripi la propiu,sperante, dezamagire,iluzi, frica, teama, nu poti reda in citate sentimente umane, suntem diferiti

| SergiuBoss11 a răspuns:

Deci tu esti persoana buna care a iubit, apoi a urat, iar la final doar a suferit?