| PerfectSmilexD a întrebat:

Heiiii TPU! Ce intamplari de groaza ati trait? Funda!:o

Răspuns Câştigător
| Gogu06 a răspuns:

Cand i-am tras un pumn la unu si apoi m-am trezit ca alergau 10-15 insi dupa mine. Cand aveam vreo 13ani erau unii faceau sex intr-o masina si eu m-am dus sa ma uit laughing, s-a luat omu dupa mine cu masina si eu eram cu bicicleta, noroc ca era un drum cu gropi si ma duceam mai tare cu bicicleta decat el cu masina laughing. Pe la vreo 10 ani era sa ma inec m-am dus dupa minge in apa nestiind sa inot si m-a luat curentul. Au mai fost intamplari dar nu le-as spune chiar de groaza///

9 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Nu stiu daca se pune la "groaza", dar asa imi amintesc prima oara cand am condus un scuter laughing In loc sa pun frana, am accelerat si m-am urcat pe un gard. Toata viata mi-a trecut prin fata ochilor laughing Acum rad, dar atunci am fost speriat ca naiba.

| CrazyRat a răspuns (pentru PopAdrian):

laughing "I know the felling bro" laughing

| angus35 a răspuns:

Am fost aproape de moarte de cateva ori.Asta e de groaza pentru mine.Bafta!

| mariukka a răspuns:

Nu mi sau intimplat cred

| m2704 a răspuns:

Hm,cineva m-a uat o data cu masina si nu a vrut sa ma lase jos unde am zis eu, doar dupa ce l-am amenintat ca sun la politie, si am venit pe jos noaptea printr-o padure.

| DeeaDiduu a răspuns:

Nu cred ca am trait asa ceva