| anonim_4396 a întrebat:

Hello! as dori sa stiu cat coasta acum tuica, vodca si vinul in magazine (nu ma intereseaza calitatea, ma intereseaza ceva cat mai ieftin si cantitatea, daca se poate si numele)

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa inteleg ca planuiesti crima perfecta? Pe cine vrei sa omori? Ca numai la asa ceva e buna bautura ieftina si multa din comertul socialist.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sincera tias recomanda sa iei unul de la hotel royal poate ar trebui sa incerci wyssky sa altele in plus au vin ieftin si bun.