| illusion a întrebat:

Hello :*
ce faceti? cum v-ati descurcat azi pe ploaia asta? straight face eu nu prea bine.adica deloc, am asteptat autobuzul o ora in statie, mai si ploua oh go on prima ora am avut mate straight face mi-a intrat la apa in ghetute (am luat si pentru acasa laughing )acum ma dor rinichii ingrozitor crying. Deci. am avut cea mai aiurea zii.
Voi?batting eyelashes

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna!kiss
Acelas lucru pot spune si eu laughing
M-am trezit la ora 6 laughing Si cand am auzit ca imi suna ceasul imi venea sa il arunc pe geam big grinDeabea daca am putut sa ma ridic din pat laughing
Am fost la baie si asa somnoroasa cum eram eu m-am impiedicat de prag si era cat pe ce sa cad laughing Mda...frumos laughingM-am imbracat am mancat si m-am pregatit de liceu happy Numai bine ca a inceput sa plouastraight face
Vai de mine straight face L-am rugat pe tata sa ma duca cu masina si surpriza! Masina era la reparat ca s-a stricat chatterbox Genial! Am fost nevoita sa merg pe ploaie laughing
Vreau sa zic ca de acasa pana la scoala am ajuns uda din cap pana in picioare straight faceOrele au fost atat de plictisitoare...
Deabea daca mai treceau odatalaughing Mai ales ora de mate straight face
Cand am iesit de la liceu iar ploaiestraight faceOff doamneestraight face
Am ajuns acasa si am intrat pe TPU laughingFericita ca in sfarsit s-a terminat ziua laughing

| User a răspuns:

La mine a fost soarebig grin

| Hmmmm a răspuns:

Eu am avut o zi f plictisitoare si abia acum pot sta linistita sa zic ca am putin timp liber.big grin
am avut ore d la 7 dimineata asa ca m-am trezit la 5.deci in acest mom sunt f obositalaughingsi ma gandesc sa merg sau nu la culcare.
am avut niste ore groaznice azi la scoala(am fost pana la 1). m-am plictisit aproape toata ziuacrying>
dupa ce am iesit d la scoala am fost la servici sa vad ce mai e d facut p acolo. dupa care care am fost si la medic si prin oras.
din punt d al vremii am avut noroc deoarece in luj nu a plouat deloc si a fost o vreme destul d frumoasa.chiar am fost la o plimbare prin parc.
cat despre sanatate. ma plang si eulaughing. is racita si ma doare piciorul. dar trece...am avut si zile mai grelelaughing)tongue

| xibalba a răspuns:

Am cazut ca bleaga in curtea liceului, pentru ca am alunecat. Sa nu mai zic ca m`am udat in bocanci, pentru ca apa era f multa si pe langa apa mai era si zapada.

| Pho3nix a răspuns:

Inainte sa plec la liceu trebuie sa-mi iau o barca si un costum de baie. Era numai bine de o plimbare cu barca.

| georgiana a răspuns:

Cam urata vremea, m-am udat la picioare... urasc cand se topeste zapada.

| ing. a răspuns:

Buna.
Si eu am avut o zi groaznica.Cu toate ca mi-am pus niste cizme bune, tot nu am putut evita sa am lacuri in ele laughing. Cand am ajuns la scoala, eram fleasca, tremuram si incepusem sa tusesc.
Bun.tocmai cand ma incalzisem si eu.Super! 2 ore de mate, care au trecut, ca si cand ar fi fost 10laughing. Am facut niste lucruri noi, grele, si am stat impreuna cu colega mea de banca, cu inima in gat, pentru ca ne scoate la tabla.laughingPana la urma, pe mine m-a scos, pe ea nu, si pot spune ca imi tremurau picioarele de frica:-s., pentru ca dirigu cand vede ca nu stii se enerveaza, si iese urat.Colac peste pupaza. a trebuit sa rezolv exercitiul de una singura, pentru ca dirigu era prea ocupat sa ii explice unei colege.si din nou, a inceput sa imi bata inima foarte tare, pentru ca nu stiam daca este corect.Cand am plecat de la tabla, mi-am permis sa zic "Pfiu"laughing, ceea ce a provocat rasetele colegilor din primele banci, in timp ce dirigu in continuare le explica altora si nu era prea atent laughing. In banca mea, miroasea a ars.cred ca de fapt era mirosul creierului meu incins dupa orele de mate. Apoi am avut romana cu o profesoara noua, care nu prea aude.asa ca a trebuit sa tip cand ziceam ceva laughing, ca altfel eu spuneam, si ea se uita la o alta persoanalaughing. Dupa ce am iesit de la scoala, tocmai in fata blocului, m-am impiedicat de covorasul pentru picioare, si m-am ales si cu niste zgarieturi.laughing
In momentul de fata, tusesc, am putina febra, si mainile reci ca gheatalaughing
Sper ca maine va fi mai bine!
P. S in drum spre casa, am mers cu troleul si am fost strivita de o multime de oameni, avand in vedere ca troleul era arhiplin.
laughing

| Majj a răspuns:

Era sa alunec si sa-mi rup gatu pe gheata...atata tot

| franck2222 a răspuns:

Sincer nu prea bine, dar au fost zile si mai rele de atat