| FunnyMoment a întrebat:

Care a fost cea mai penibila zi a voastra?thinking

La mine a fost cam asa:

M-am trezit de dimineata pentru ca venea bunica mea si trebuia sa o iau de la gara.Totul mergea relativ bine, am mers cu ea acasa si apoi eu am plecat la scoala.De aici incepe isteria.
Am mers sa imi iau ceva de mancare de la un fastfood dar era coada de la tejghea pana in parcare.Am stat 10 minute, 20 de minute, jumatate de ora si au cumparat doar vreo 3 oameni si cum eu eram cam al 20-lea am zis sa plec. M-au injurat vreo 5 oameni in incercarea mea disperata de a iesi, cand sa ies am alunecat pe o scara (abia se terminase ploaia) si am cazut in fund, intr-o balta.Am mers sa iau autobuzul si m-am pus pe bancuta din statie si cum eram singura care astepta, soferul nu m-a vazut si autobuzul a trecut pe langa mine.Respectivul autobuz vine foarte rar asa ca a trebuit sa alerg pana la liceu, unde mi-am luat un 2 de la profesorul de latina.
HAPPY END!
P. s.:Mi-am luat totusi niste servetele ca sa imi sterg balele de la cat am salivat la fastfood.laughing

Răspuns Câştigător
| Redbulă a răspuns:

Mi-am pus nota in catalog (9) happy si va rog, fara intrebari de genu :,, Cum ai putut sa faci asta?´:O :O...Deci, Asta a fost o zi de neuitat!

| DaVà a răspuns (pentru Redbulă):

Cum ai putut sa faci asta? Ma-ta stie? Nu mai pupi calculator pana n-o repari.

| NothingToEat a răspuns (pentru Redbulă):

Cum ai putut sa faci asta? un 9 mai bine puneai un 10!

| Wehrmacht a răspuns (pentru Redbulă):

Doar atat? La valoarea ta? Trebuia sa pui un 10.

| blueangel99 a răspuns (pentru Wehrmacht):

Asta vroiam şi eu să zic.
Dar mai bine decât să stai să dai mită la profesori sau să scoţi profa la verde de paris sau canabis.

9 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Cand ne-a prins diriga ca fumam in baie.Ne-a dus la directoare in cabinet.Ne-a facut o morala de juma` de ora.Mereu ma bufnea rasu` asa ca diriga a sunat-o pe mama.Imi vinea sa intru in pamand si sa nu ies de rusine.Anyway am dormit la un coleg 3 zile pana i-a trecut mameistraight face

| Miky03 a răspuns (pentru DaVà):

Cam aceeasi chestie am patit si eustraight face

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Pai LUNI: M-am trezit pe la 6.45, atunci imi pusesem alarma
Am zis ca mai stau si eu putin in pat; doar ca am stat putin mai mult, si vreau sa zic ca m-am trezit pe la 8.10. M-am imbracat in graba si tot drumul am fugit
bineinteles ca afara era un frig de iti inghetau muci in nas -whatever - am ajuns la scoala pe la 8.40 [cam pe la sfarsitul primei ore ] cand am ajuns la ora m-am certat cu profa de latina si bla bla bla [profa idioata ], m-a ascultat la fizica si la chimie si am dat teza la istorie [habar n-aveam ca dau teza ...deci nu stiam NIMIC ]. Pana aici a fost ''perfect''
singura chestie buna a fost ca nu am facut mate
Am plecat acasa si am mers desigur ...pe jos... si am inghetat ca un cac.at
Am ajuns acasa degerata ca un salam scos din congelator
Am facut temele toata ziua pana la 18.00 cand am plecat la meditatii desigur PE JOS (si la fel m-am intors) [nici de-a dracu nu ma urc in taxiuri laughing ]
Am ajuns acasa de la meditatii la fel de ingheata ca si atunci cand am ajuns de la scoala. oricum. pana la 22.00 am facut febra de 2 ori si am vomitat din 5 in 5 minute \
deci am racit mai rau ca oricand
partea buna : am stat acasa toata saptamana si m-am uitat de 10 ori la Piratii din Caraibe; Cazut din Cer; Scary Movie; Final Destination [TOATE PARTILE ]
partea rea : Ma dor toate bucatile de carne
si am gasit niste locuri de care nici nu stiam ca te pot durea laughing :-s
Am avut o saptamana fenomenala

| Mary24 a răspuns:

Pai...cand aveam vreo 12 ani era vara si era foarte cald a venit verisorul meu si unchiul meu la mine si eu dormeam in chloti ca pe atunci mna eram micarolling on the floor) in fine si cand m-am trezit am mers in chiloti in bucatarie ca vroiam sa merg la baie, si ca sa mergi la baie trebuie sa mergi in bucatarie si acolo era varu-mi-a si unchiu-mi-a (aveam ceva ceva pe atunci) si sa vezi cu mi le-am acoperit cu manarolling on the floor) iti dai seama ce penibil m-am simtit...dar acum este funny intamplarea asta

| PhantomaEsteFericita a răspuns:

Hmm.
Au fost doua zile de neuitatlaughing.
Deci prima pe la sfarsitul vacantei de vara (august). Eram afara cu astia de la mine de pe strada si jucam tenis de picior. Si eu cu o prietena am sarit de mai multe ori gardul dupa minge, iar ultima oara cand am sarit doar eu. Zbanngglaughing. N-am sarit pe unde am facut-o prima data si in locul prin care am sarit erau niste cuielaughing.Si numa auzi cum pantalonii preferati ai Phantomei se rup chiar in... fund. O gaura maree chiar in... fund. Cum am mers acasa nu stiux_X. Da stiu ca pe drum radeam de nu mai puteamlaughing.

Hmmm...
Si a doua:
Era tarziu, ma grabeam la scoala, si am vrut sa-mi las parul' desprins, si bunikmea: prindeti-l! eu: noo. Si cum eram eu asa neantenta nu m-am uitat cu ce papuci m-am incaltat, doar am sesizat ca au sireturi. Ajung in fata scolii si ma uit la papuci: Bravooolaughing in piciorul drept - adiddas mov; piciorul stang: pantof bleu-marin. Mama, m-a apucat plansul (la propriu) si fugeam acasa cu o colega si ea m-a calcat din spate si mi-a sarit pantofu' exact in fata baiatului de care mi-a placutlaughing. Omfg, se uita toata strada la mine cum incercam sa-mi pun papucu la loc
omg, ce-a fost atuncilaughing