| Afãrinツ a întrebat:

Hello Internatiunee! Vreau un username nou pentru profilul de la TPU si nu prea am idei. Ma puteti ajuta cu un username scurt, dintr-un singur cuvant, please? Voi da fundita si vot celor mai cool raspunsuri happy

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Pai ar trebui sa fie ceva ce te caracterizeaza pe tine, nu doar sa para "cool".De obicei lucrurile suna mai tare in engleza, deci gandeste-te la un username care iti place in romana si tradu-l in engleza.

7 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Si uite aici un site care iti va da niste idei: http://www.adwordspreviewtool.com/......dress.html

| Ruxy5 a răspuns:

Coolgirly

| sophie12helen a răspuns:

Bombonicaamara
lelia:X
daisy
Nu stiu daca iti plac, dar eu zic ca sunt ok.Mie imi place mult numele lelia, si ala ti-l recomand cel mai mult happy

| Afãrinツ explică (pentru sophie12helen):

XD si mie imi place numele Lelia XD

Mersi de raspuns :*

| sophie12helen a răspuns (pentru Afãrinツ):

Primesc fundita? happy

| Savastre_Andrei_1945 a răspuns:

Vreau si eu un username ma putesi ajuta spunandu-mi unul?

| Afãrinツ explică (pentru Savastre_Andrei_1945):

Presupun...

iiToxic
qpS3RL
qpImmortal
qpNoAir

-Astea sunt cele mai cunoscute. Cauta cateva cuvinte care te descriu pe tine si pune 'ii' sau 'qp' in fata lor si asta-i tot!