| Chrystyne a întrebat:

Hello! Plac un baiat care e mai mare cu un an decat mine si de cand ne-am cunoscut ne intelegem bine, si el se comporta mai frumos cu mine decat cu ceilalti.
De Sf.Valentin mi-a adus si un buchet de trandafiri si un mic cadou. El stie ca il plac pentru ca i-a scapat intamplator verisoarei mele cand vorbea odata cu el.
El a spus ca si el ma place dar de cand i-a spus vara mea, pare mai distant fata de mine straight face
Are deja o prietena, care e mai mica cu un an de cat mine, cu doi ani decat el, dar e ffff naiva.
Inainte obisnuiam sa ne spunem totul... [ ei bine, nu chiar tot] tot ce se putea discuta si toate problemele.
Voi ce credeti? De ce s-a distantat atat? sad

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

De ce s-a dinstanţat păi e simplu, din ce spui tu el ţi-a făcut cadou, cu el vorbeai, etc. Dar tu nu ai spus ce ai făcut tu pentru el, nu aştepta mereu ca el să aibă iniţiativa trebuie să dai şi tu un semn de viaţă, dacă omul încearcă şi tu nu, normal că te lasă în pace. Tu trebuia să-l întrebi dacă te place nu să pui pe x să facă asta! Suferi consecinţele faptelor tale! Baftă!

| Chrystyne explică:

Cam adevarat... dar nu am pus pe nimeni sa ii spuna pentru ca nu aveam de gand sa-i spun nimic straight face
Cat despre ce am facut eu pentru el...nu chiar atat de multe cate a facut el pentru mine. dar totusi.