| Iulicutz a întrebat:

Hey, am si eu o problema. M-am indragostit de o fata, si nu stiu cum sa o intreb daca ar vrea sa se combine cu mine. "Vrei sa te combini cu mine?" suna prea îhm... Ar fi prima mea prietena si nu stiu ce sa fac.
Astept raspunsuri, multumesc.

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

In primul rand ar trebui sa te gandesti exact ce inseamna pentru tine m`am indragostit de o fata. Te`ai indragostit de ce de la ea? Adica ce te face sa spui ca te`ai indragostit? Daca ai destule argumente atunci evdident ca nu poti merge sa ii spui, hai sa ne combinam. cat de mult urasc cuvantul asta happy Deci trebuie sa urmezi pasi inspre ai arata ca lucrurile de care te`ai indragostit tu conteaza pentru tine, practic sa ii areti ca, conteaza. Ea prin firea ei, asa cum e ea conteaza.Incearca sa scoti in evidenta puncte comune, ideei comune, principii comune.Nu ii spune vrei sa te combini cu mine ca pari prost, urmeaza atitudinea ei si fa-te placut.Sentimentele sunt ceva foarte greu de gasit, initial e doar atractie si cam atat.Intra in lumea ei si vezi ce e pe acolo, vorbeste cu ea si incet iti ai seama daca te-ai indragostit sau nu. Vorbeste.

| Adredemesconf a răspuns:

Pai ai putea oricand sa pui un prieten sa o intrebe...

| hehehe a răspuns:

Incearca in prima faza sa te apropii de ea. Mai un "buna", mai un suc, mai o imbratisare. Si dai de inteles ca o placi, sau daca chiar ai curaj spune-i in fata ca simti ceva pentru ea, si intreab'o daca si ea simte la fel, sau te agiti degeaba. Deci. in concluzie, dupa ce iti raspunde la intrebarile astea depinde ceea ce faci mai incolo. big grin

| d3ny_2962 a răspuns:

Pentru cas fata de voi ajuta daca imi vei raspunde si uh pe haisan asa sa vedem p0i prima data incearca sa o atragi cumva sai faci un cadou un inel ceva si apoi ziii daca vreti sa va plimbati si pe la sf zilei ii poti zice asa numele ei alintat stiii noi suntem de mult timp prieteni si at scoti inelu si ii zice stiii uh ai vrea sa fii cu mine? sa imi raasp sis uh mie plzzz cred ca ti-am fost de folosbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah nici eu nu stiuthinking
uite id meu
yonutz_boss20