| AlexandraAlee01 a întrebat:

Hellaww happy.

As vrea sa va intreb cum sa atrag un baiat?. Deoarece prietena mea m-a intrebat acest lucru si nu stiu cum sa i zic ( i-as spune sa fie ea ).

Astept raspunsuri :*

3 răspunsuri:
| StevenMetalhead a răspuns:

Salut.Baiatul se poate atrage prin diferite metode:
1)In primul rand imbracate frumos, dar vezi sa nu arati ca o curva, ok, vei tine minte asta bun?
2)Priveste-l de departe la el in ochi,iar cand vezi ca el intoarce capul spre tine, tu nu il intoarce rapid, mai priveste-l putin, iar apoi intoarce-l. Dupa aia mai observa daca el nu te mai priveste si asa mai departe, probabil ai inteles.
3)Mai sfatuieste-te cu fetele despre el, ex:cum este el, caracterul lui, mai scurt vorbind, comentati-l.
4)Dar mai tine minte un lucru, nu trebuie sa-i recunosti deodata, el singur trebuie sa incerce.De aceea du-te spre el apuca-l de obraji si uite drept la el in ochi, apoi fugi, el cred ca isi va da seama deodata.
5)Mai incearca sa-i i-ei numarul de telefon prin alte persoane.Dar cauta-l pe mess si scrie la status"te iubesc".Si lasa sa vada el asta.
6)Incearca cu el sa discuti despre ceva, pentru aceasta fa cu el o plimbare, nu degeaba vei avea numarul lui, pentru al suna.
7)Spune-i niste complimente, atat fizice cat si morale.
8)Si nu uita sa-l privesti cat mai des, dar nu te dispera ca daca tipul va intelege asta el va recunoaste ca te iubesti fii sigura.Ei asta e tot ce pot sa-ti spun.

| Crytek6 a răspuns:

Fa-i un blowjob, o sa il cuceresti instant

| xxDayanaxx a răspuns:

1: Cand mai stai pe afara cu el sau pe strada cand te intalnesti cu el, oricum, trebuie sa te evidentiezi prin orice miscare de ex: -Astazi am jucat conquiztador am ajuns la level nu stiu cat, trebuie sa faci sa te auda
2: Sa incerci sa te imbraci mai elegant decat fetele cu care stai
3: sa te uiti un pic mai diferit la el decat la ceilalti baieti
4: daca poti si nu t-ie rusine poti sa ii faci chiar si cu ochiul
5: incearca sa ii iei id de mess si sa iti pui la status ca iubesti un baiat cu ochi, par, inalt, azi a fost imbracat in, orice,
6 : el isi va da seama despre ce este vorba si te v-a intreba de cine este vorba
7 : tu il vei pune sa ghiceasca sau ii spui din prima...