| PaulMacca a întrebat:

Hey... Care e trupa voastra rock preferata? Si melodia preferata de la aceea trupa?

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Beatles, Queen si Bon Jovi sunt trupele care imi plac cel mai mult. I-as putea asculta ore in sir fara sa imi pese ce melodie urmeaza.

| PaulMacca explică (pentru Bacemi):

Da, interesant... Ai incercat vreodata Nirvana?

| Bacemi a răspuns (pentru PaulMacca):

Nu imi place de la ei decat Smells like teen spirit. Probabil nu le-am ascultat pe toate de la ei dar am mai ascultat alte 4-5 si mi s-au parut aiurea. Am ramas dezamagit.

| PaulMacca explică (pentru Bacemi):

Da, in fine fiecare are propriile pareri si simtiri. De prima oara cand i am auzit vocea am simtit o emotie puternica.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Hmmm, nu prea am o trupa preferata, dar imi plac Green day, BFMV, Bon Jovi, Metallica, Evanescence, Rammstein, Slipknot, Heaven's basement si muuulte altele, dar piesa mea preferata cred ca e Scorpions - Wind of change, n-am trecut si Scorpions la trupe preferate ca nu prea ascult altceva

| PaulMacca explică (pentru Th3AbSinTh3):

Stiu melodia ...Superba melodia si versurile de asemenea.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru PaulMacca):

Muuulte sunt super
pe asta mi s-a pus pata zilele astea

| Sociopat a răspuns:

Tool - Sober

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

My Chemical Romance - Jetset life is gonna kill you sau The ghost of you sau To the end
Tool - The Pot sau Parabola, mai multe
Linkin Park - A place for my head, Blackbirds si mai ales Step up
Red - Impostor, Faceless, Nothing and everything, The outside
Nirvana - In bloom
Evanescence - Sweet sacrifice
In this moment - Whore, Sick like me

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Guns N' Roses - November Rain
Pa!

| MrLucas a răspuns:

Avenged Sevenfold-Dear god