| miauu a întrebat:

Hey
careva din preajma botosaniului care vinde pechinez? sau alta rasa de caine?hee hee

Răspuns Câştigător
| Mina a răspuns:

Cauta aici http://www.adoptiicaini.ro/caini/caini-de-rasa/
Sunt donati cateii, nu platesti nimic. In josul paginii ai "Adopta un caine din orasul tau". Am vazut ca in Botosani nu era niciunul, dar poti cauta in alt oras, apropiat de Botosani. :)
Iti pot da id-ul unui baiat care iti poate spune cum sa procedezi: K.ecomagazin.

2 răspunsuri:
| SEAL a răspuns:

Pechiezu e cel mai urat caine caine mai flocos si scarbos ca ala nu am mai vazut

| anuska a răspuns:

Bai radu u n-ai ce face doar sa jignesti pe toata lumea? ia vezi!
si in legatura cu intrebarea nu stiu pe nimeni dar exista magazine de animale!big grin si gasesti caine oriunde