| MelodySirena a întrebat:

Hey...credeti ca ar trebui sa ma vopsesc? Am parul castaniu cu suvite blonde
fundita

Răspuns Câştigător
| 123456_6075 a răspuns:

Daca vrei o schimbare poti incerca violet de gentiana de la farmacie, care iti face parul mov(de la o tenta la foarte inchis in functie de cate picaturi pui) si se ia la spalat.iese doar pe suvitele blonde.
mai poti incerca castelani, care face suvitele ciclam, sau nuantatoare de la palette care la fel se iau la spalat.
parerea mea este sa nu te vopsesti ca te vei plictisi si de culoarea pe care o alegi, ci sa folosesti diferite nuantatoare: daca ti-a placut te mai faci, daca te-ai plictisit bagi alta culoare

3 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Nu

| Dianné a răspuns:

Dupa poza de la avatar, sa stii ca ti-ar sta bine si vopsita, si satena cu suvite blonde...
Daca chiar simti nevoia sa schimbi ceva la tine, nu ai de ce sa nu te vopsesti. Exista totusi un dezavantaj, ia din 'naturalul' parului. Pana la urma, tu hotarasti daca te vopsesti sau nu. Ar fi o schimbare radicala de look, zic eu. tongue
Kisses kiss

| Mangoo a răspuns:

Diana, tu vrei sa te vopsesti?!