| DracusorImpielitat a întrebat:

Hei! Ma gandesc sa imi fac niste suvite. Daca am parul castaniu inchis, aproape de negru, ce mi s-ar potrivi? Ma gandeam la suvite blonde sau mov inchis. Voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| Comediantul a răspuns:

Salve.
Eu as sugera niste suvite de un albastru mai inchis deoarece ar da bine cu nuanta parului tau. Ori asta ori un roscat dar nici prea inchis nici prea deschis. Vezi ce te pune in evidenta.
Toate cele bune :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege suvite blonde, asa este mai normal, dar mov inchis este de smechera. Depinde ce persoana crezi ca esti.

| karllacristinna a răspuns:

Mov inchis ti le faci cam degeaba. Poti incerca ceva nici inchis dar nici foarte deschis.Cum ar fi un Mahon sau chiar un saten auriu.

| hellokitty69 a răspuns:

Mov inchis in niciun caz nu, pentru ca nu prea o sa se vada :-s blond ar fi ok sau daca ai curaj fa-le roscatehappy