| irina41099 a întrebat:

Hey fani naruto shippuden pe wikipedia scrie citez :" Sasuke o iubea pe sakura haruno si in final se intoarce la ea si intemeiaza o familie."Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Buna. =3
- Cred ca glumesti?! O_O Sasuke, in nici un caz nu o iubea, sau o iubeste pe Sakura. E o prostie.;-j
Cel mai important lucru pentru Sasuke, este ' razbunarea ', si atat.;] Nu are timp de " iubire ", sau ceva ce-l poate atrage de la razbunare.

- Nu vreau sa fiu rautacioasa, sau sa te enevez; pentru ca vad ca esti fana SasuSaku, dar acest lucru, cum ca Sasuke o iubeste pe Sakura, e totat neadevarat.; 3 Mai exact, fals.

Pa, pa.

| irina41099 explică (pentru positivity):

Cum am zis scria pe wikipedia.

| positivity a răspuns (pentru irina41099):

- Eu una, tot nu cred ca e adevarat.;-j
E doar parerea mea, nu trebuie sa crezi si tu acelasi lucru.;]

4 răspunsuri:
| DarkShina5566 a răspuns:

Probabil. Dar asta se poate intampla cand se termina serialul, si cred ca mai dureaza. laughing

| MrsDraguttza a răspuns:

Eu sunt fana naruto hinaat... desi nu au fost impreuna