| AlexTorres09 a întrebat:

in naruto shippuden, sasuke se intoarce inapoi cu sakura si naruto? Gai-sensei moare?

4 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Pana in prezent Gai nu a murit dar nici nu s-a terminat razboiul deci mai e de asteptat big grin

| ryuu a răspuns:

Nu pot sa-ti spun deoarece fac spoiler.
Daca urmaresti doar anime-ul, ai rabdare sau urmareste manga-ul.

| Stella17 a răspuns:

Deci in manga Gai este pe punctul de a muri, dar naruto avand puterea celor 6 cai il salveaza si Sasuke este de partea Konohai, ba mai mult vrea sa devina Hokage... urmareste manga!

| Anne250502 a răspuns:

Guy sensei nu moare, iar razboiul se termina insa la final DRAGUTUL de Sasuke vrea sa ii omoare pe kage si pe biju si sa reformeze lumea shinobi cu forta. Si acum se da lupta finala Sasuke vs Naruto.