| Ghostplayer a întrebat:

Hey! Spuneti-mi si mie va rog ce faceti voi cand veniti de la scoala? Inafara de TEME SAU ALTE CHESTII PLICTISITOARE!

dAU FUNDA PENTRU UN RASPUNS MAI EXPLICIT!

1 răspuns:
| Milea24Andreea a răspuns:

Păi eu când vin de la școală nu mă apuc imediat de teme,pentru că simt nevoia de o pauză. Stând la curte, stau afară până se întunecă(am și căței).Sau mă duc în parc cu colegii, atunci când e lumină afară și facem caterincă(stau destul de aproape).Sau alteori vin cu câte o colegă pe acasă și ne facem poze, luăm unii prieteni la mișto(că azi a căzut sau cine știe ce a făcut), stăm pe fb sau ne mai jucăm diferite chestii.De Halloween ne-am machiat cu tempera :)) și mai puțin cu farduri sau alte de-astea.NU îți recomand să incerci asta:să îți faci unghiile cu un lac transparent și când nu sunt uscate să îți pui noroi pe ele. =)) Sau na, poți să faci un oracol.Eu am făcut în el o pagină cu amintirea de la mine.Am desenat o fată și am,, machiat-o`` cu cosmetice reale. Sau poți să cauți pe net tutoriale DIY gen:http://eghiduri.ro/......manusa/250 sau
http://eghiduri.ro/......-papion/27
Sau poti sa desenezi.Sa iei peria si sa canti o melodie care iti place. Poti sa te și înregistrezi și dup-aia să râzi de tine. :))
Sper ca te-am ajutat.