| SoraPufosheniei1 a întrebat:

Ce faceti cand veniti de la scoala?

6 răspunsuri:
| LarisaDragomir a răspuns:

Pe drum rad cu colegii si prietenii.Acasa intru in baie ma spal pe maini si pe fata ca a fost o zi lunga,imi dau uniforma jos,ma schimb, bag capul in perna si tip ca a fost groaznic, apoi uit de tot si ies afara. Dupa care vin acasa si mananc putin daca-mi aduc aminte, ma uit la TV sau stau pe net, apoi la somn!

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Bun, deci, sa incepem cu inceputul laughing, vin de la scoala, pe drum barfesc cu prietenele mele colegii pe care nu-i pot suporta apoi ajung acasa, ma schimb, ma spal pe maini, mananc, la calculator iar apoi, la somn laughing

| Crucified a răspuns:

Teme si pc

| LittleReasonToSmile a răspuns:

In nici-un caz temele laughing))