| Ghostplayer a întrebat:

Hey! Suneti-mi si mie va rog ce faceti voi ca sa nu va plictisiti cand veniti de la scoala in afara de TEME sau alte lucruri plictisitoare.

Dau funda pentru un raspuns mai complet!

Răspuns Câştigător
| xtRazvanxt a răspuns:

Pai eu cand vin de la scoala si nu am chef de teme ma uit la un film, ies cu prieteni, ma joc pe calculator, citesc o carte, ma uit la televizor, etc. Funda?

1 răspuns:
| Lusca1995 a răspuns:

Cel mai eficient sa iesi cu prietenii de preferat unul care tot la fel nu are chef de teme laughingwinking