| prettygreen a întrebat:

Am primit o pereche de pantaloni de la mama de la H&M insa nu prea imi plac... vreau sa ma duc sa ii returnez sau sa ii schimb insa nu mai am bonul, pantalonii sunt complet intacti cu tot cu eticheta! Stiti daca am vreo sansa fara bon? Merci fain!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu se pot schimba fara acea hartie care are garantie 30 sau 15 zile.

| prettygreen explică (pentru mgtow):

Intra-adevar trebuie sa ai neaparat bonul fiscal si in decurs de 30 de zile poti lua alt produs sau primi banii inapoi. Merci mult, o seara buna happy

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fara bon nu ai nicio sansa sa-i schimbi

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poti face altceva, să meargă mama ta cu ei si poate are ea m ai mult succes să îi schimbe, poate o recunoaste pe vinzătoare si poate vorbii cu ea explicindu i motivul pentru care vrea să îi schimbe, dar si că a pierdut bonul. La care magazin H&M cel de la Unirii? Sau era din vreun Mall(mol). Mult mult succes.

| prettygreen explică (pentru CristiDinBucuresti):

Merci mult pentru raspuns, la cel din Afi Cotroceni. Intre timp am aflat ca nu se poate schimba niciun produs fara bon fiscal doar in cazul in care are vreun defect sad Merci again, seara faina happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru prettygreen):

Îi poti vinde