| αłναıиıα a întrebat:

as vrea si eu o idee despre cum sa`mi zugravesc camera? ce culori? o idee happy

Răspuns Câştigător
| St3fy999 a răspuns:

Paii depinde de ce culorii iti plac tiie. Uiite de ex mie imi plac culorile : mov, roz, alb si galben si daca ar fi sa am camera mea as face`o cu culorile astea ex : pat`ul sa fie mov cu perne galbene, pereti un mov spre roz, covor`ul alb cu pete move si roze, un sifonier cu o oglinda mare pe misloc care sa fie mov cu dungii galebene, un biro`ul, etc. happy sper ca ti-am fost de folost! Fundita?

1 răspuns:
| αłναıиıα explică:

Ms, amuzanta ideea:p