| anonim_4396 a întrebat:

astazi mergeam spre scoala, era o cioara pe gard, iar dintr.o data a zburat si s-a asezat in părul meu, am tipat si a zburat... ce inseamna asta? Vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Am avut norocul ca un porumbel sa se 'descarce' fix pe umarul meu de pe stalp, in rest nu am avut asa antecedente cu pasaroii.

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Mie a încercat să îmi ia telefonul din buzunar.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Din zbor sau cum? era singura?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Era pe gard, intr-o fractiune de secunda a zburat fix in capul meu, apoi m.am agitat si am tipat si m.a lasat, a zburat mai departe.

| danay72 a răspuns:

Nu înseamnă nimic. Pur și simplu asa s-a întâmplat.

| Yasmin875 a răspuns:

Mi se mai întâmplă și mie când eram mai mică.O data chiar m-a sărutat una.Nu înseamnă nimic.Sa fii mai atenta.Nu te apropia prea mult de ele.