| qDoDop a întrebat:

Mi s-a intamplat ceva straniu...Azi am fost cu o prietena in cimitir, la niste rude de ale ei si a trebuit sa trecem prin vechiul cimitir ca sa ajungem la cel nou. Si cum mergeam noi si ne gandeam la niste prosti(cu fantome, vampiri etc.) si ne apare o femeie batrana, imbracata in negru, putin cam shifonata( insemnand ca nu era asezata, era ciufulita, si isi aseza baticul) Si noi ne-am speriat si am tipat si ne-am luat in brate(femeia nici nu s-a uitat la noi, parca nu ne-ar fi auzit) si am continuat sa mergem. Nu am mers mult si a inceput sa ne urmareasca o pisica, noi crezand ca ii era foame. Cand am iesit din cimitir, Sa pus pe gard si se uita la noi. Ce inseamna? Va roghappy

Răspuns Câştigător
| NoUseForAName a răspuns:

Va spun eu.
Din moment ce ati inceput sa vorbiti despre fantome, vampiri, toate lucrurile care vi se pareau normale au deveni anormale. Chiar daca ati vazut o femeie, o batrana v-ati speriat. Nu este nimic stai linistit/a.

Data viitoare vorbiti ceva frumos cand sunteti intr-un cimitir.

4 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Nu înseamnă nimic, doar v-aţi speriat din cauză că v-aţi gândit la astfel de chestii.
Hai să te întreb ceva : ce înseamnă că ai văzut într-un cimitir bătrână şi o pisică? Bătrâna probabil nu auzea prea bine ( ori nu-i păsa de voi laughing ) şi pisica pur şi simplu s-a uitat la voi.

| Andrei233 a răspuns:

Hey,nu te speria.Nu inseamna nimic happy

| lavi_3436 a răspuns:

Te-ai uitat prea mult la scooby doo

| qDoDop explică:

Pai din cate am auzit eu...Nu e bine sa fie pisica in cimitir.nu stiuthinking se spune ca e strigoi oricum...MERCI>big grin