| Cynthia13 a întrebat:

Care stie un site pe care pot scrie un nume in limba romana si sa mi-l scrie in coreeana(cu caracterele alea ciudate nu cu literele >noastre)e foarte important! Funda pentru raspunsul care corespunde cerintelor melelove struck!

3 răspunsuri:
| PipalClau a răspuns:

Ai incercat pe google translate.
ar trebui sa mearga.

Sper ca te-am ajutat

| Cynthia13 explică (pentru PipalClau):

Am incercat, dar daca scriu un nume nu mi-l scrie in coreeana, ramane la fel ca in romana.Totusi multumesc pentru raspunshappy.

| PipalClau a răspuns (pentru Cynthia13):

Cu placere Am incercat si eu dupa ce ti-am zis tie. La mine a mers, dar nu complet. Adica mi-a tradus doar numele de familie.nu si prenumele.