| ChloeCupcake a întrebat:

Ce credeti despre fetele de 11-12 ani care zic ca au iubit, ca nu mai sunt v. si pun tot felul de poze tampite pe facebook sau se dau mari ca parintii lor au bani si ca sunt cele mai tari din parcare? Voi cunoasteti asa `specimene`?batting eyelashes

8 răspunsuri:
| ChrisIwal a răspuns:

Da, presupun ca multi cunoastem aceste specimene si parerea mea este ca ele cauta atentie, vor sa fie in centru atentie, lumea sa le bage inseama.
Asta e, generatia noastra ii invata prostiile astea, dar nu mai putem face nimic

| ღDiissyღ a răspuns:

Si eu am 12 ani dar nu sunt asa. Pe mine nu ma intereseaza baietii si chestiile astea big grin nu le inteleg pe acele ''specimene''

| Elvina a răspuns:

Sunt o multime de asemenea persoane, dar ce sa faci? Asta e generatia in care traim.

| DumiY a răspuns:

Buna!
Cunosc si eu acele,, specimene'' sa zicem asa. Oricum ce vor castiga ele in viitor daca vor continua asa? A da! Vor castiga ura din partea altora si vor fi niste parasute. Si daca au bani ce? Care e chestia. Ca isi pot cumpara tot feluri de prostii. Din partea mea pot sa-si cumpere toate magazinele laughing. Pe la 16-17 ani o sa-si puna poze goale pe facebook. laughing

| IgoToHellForThis a răspuns:

Sunt peste tot O_O.Te lovesti de ele. Tipic adolescentilor din zilele de astazi... mai bine zis copiilor

| s3byk91 a răspuns:

Din pacate exista peste tot in tara noastra in special.laughing. sunt copileoh go on, lasati-le sa se bucure

| RalucaNiță a răspuns:

DA cunosc...sunt niste cu***, niste panarame.