| RoxKnkK a întrebat:

Cum functioneaza un automat de facut ciocolata calda/caffea/ceai/lapte etc? Adica pe ce trebuie sa apesi, unde bagi bani
etc

2 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Tu n-ai vazut in viata ta asa ceva? E o chestie cu forma dreptunghiulara care are niste butoane pe el(scrie pe ele, cafea cu lapta, ceai, ciocolata calda...etc) si in dreapta are niste gauri prin care bagi banii.E logic.Trebuie sa fi de-a dreptul batut in cap sa nu intelegi cum comanzi ceva la ala.
Bagi banii, selectezi ce vrei sa iei, astepti sa amestece ingredientele si cand se opreste(scrie undeva cand se opreste sau daca nu scrie e maxim 1 minut) iei ce ai comandat.

| RoxKnkK explică (pentru Wehrmacht):

Noh da du-te dracul si gt
daca ai chef de cearta trimite-mi mesaje si lasa-ma dracul in pace de ***