| Ana2920 a întrebat:

Hey TPU! Deci am sunat la un numar de telefon care se zice ca e nr de telefon al "diavolului", dar am incercat sa sun si imi spunea ca nr este restricționat. Sa zicem ca nu ar fi restricționat. Daca as suna, ar răspunde diavolul? Pentru ca efectiv nu ma lasa sa sun

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Chiar atat de naiv esti, sa crezi asemenea tampenie?

| Ana2920 explică (pentru Ioandelasal):

Păi am mai pus o întrebare despre daca fantomele exista si cineva a spus că numarul diavolului exista

| Ana2920 explică (pentru Ana2920):

Desi nu prea cred că exista, dar voiam sa ma convinglaughing