| crisuletss a întrebat:

Hey TPU...mi-am luat o rochie mulata scurta iar cand merg mi se ridica foarte mult (materialul este elastic).ce pot face sa nu mi se mai ridice? funda! :*

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Din loc in loc, in tivul rochiei, cosi niste monezi de 10 bani. Vezi si tu cam cate iti trebuie. Oricum, nu mai multe de 4-5. Alea vor trage mereu rochia in jos.
Desi pare, sa stii ca NU e la misto raspunsul.

| hideaway a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Am încercat chestia pe o fustiţă, pot spune că a mers, mulţumesc şi eu pentru sfat.

| Bondarel99 a răspuns:

Ce fac modelele...fixativ laughingnu am incercat, dar...

| relian a răspuns:

Tragi de ea in jos cind urca stiu si eu maimult decit trebuie sau mai mult decit vrei tu sa lasi sa se vada.Si chestia asta cu trasu da si bine, adica ai admiratori destui.Deci eu zic las-o asa sa se ridice ca asa este frumos si probabil asa a si fost facuta acea rochie sa se ridice, ca altfelnu ar mai fi asa de sexy.

| andrei1237 a răspuns:

Cosi ceva in tivul rochiei ca sa nu mai atarne.