| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, am o rochie mulata si mai scurta putin, iar cand merg nu vreau sa mi se ridice mai mult decat imi doresc. Ce sfaturi imi dati in aceasta privinta?

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Sa fii atenta cand mergi.

| Annnnnie a răspuns:

Nu ai cum să o faci să nu se ridice, oricât ai vrea. Se va ridica in timp ce mergi. Încearcă să mergi mai încet, ușor, să nu faci mișcări bruște și așeaz-o discret din cand in cand.
Pe viitor, ia-ți o rochie mai puțin scurtă ca asta, care să nu-ți dea atâta bătaie de cap.