| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce asteptari/planuri aveti pentru 2017?

46 răspunsuri:
| xjkl a răspuns:

Să merg la facultatea la care am renunțat anul ăsta să mă duc, să mă împac cu o persoană și să nu mai fiu anemică.

| T0T a răspuns:

Nu am absolut nicio așteptare și nici planuri în afară de cel să mă țin de facultate și să îmi duc traiul.

| Drimmero a răspuns:

Astept sa castige Arsenal campionatul pentru a da o paranghelie pana in Londra!

| Mussette a răspuns:

Sa plec din tara. Si multe alte ganduri care sa ma ajute in bine. happy

| LoveSleep a răspuns:

Să ciocnesc ouă.

| HandaSei a răspuns:

De unde graba asta!? rolling on the floor

| Divy a răspuns (pentru LoveSleep):

Pot și eu cu tine? blushing

| Divy a răspuns (pentru xjkl):

O ce drăguț, mie nu-mi zici tot, e vina mea? confused

| xjkl a răspuns (pentru Divy):

O să-ți dai seama.

| Divy a răspuns (pentru xjkl):

Singur, tu nu ști că sunt greu de cap? laughing
Serios acum.

| xjkl a răspuns (pentru Divy):

Știi*. Dacă nu-mi spui cine ești, n-am cum să știu.

| Divy a răspuns (pentru xjkl):

Mulțumesc ești foarte atentă laughing
Și dacă ți-aș spune eu nu am existat pentru tine, atunci am fost un nimeni

| xjkl a răspuns (pentru Divy):

Sunt sigură că te-aș recunoaște, dar e alegerea ta.
Secretosuleeeeeeeeeeeeeee.

| Divy a răspuns (pentru xjkl):

Sunt misterios, secretele oricum se păstrează că tu ești o persoană de încredere nu? thinking

| xjkl a răspuns (pentru Divy):

Încearcă și o să vezi.

| Divy a răspuns (pentru xjkl):

Am pierdut deja pe cineva, nu vreau să te pierd și pe tine

| xjkl a răspuns (pentru Divy):

Nu mă ai ca să afirmi că mă poți pierde.

| Divy a răspuns (pentru xjkl):

Ești aici da? Asta e tot ce contează acum

| xjkl a răspuns (pentru Divy):

De ce să conteze? Serios, cine ești și ce vrei de la viața mea laughing

| Divy a răspuns (pentru xjkl):

Pentru că am ocazia să știu cum te mai simți, ce gânduri, emoții, vise.
Eu nu-mi doresc nimic special, eu vreau doar să te știu fericită

| xjkl a răspuns (pentru Divy):

De ce ți-ar păsa?

| Divy a răspuns (pentru xjkl):

Întrebarea este de ce să nu îmi pese, când tu ești un înger pe pământ.

| AFR81 a răspuns:

Sa iau toate examenele la facultate, sa-mi cumpar alta racheta de tenis, sa iau permisul, sa-mi cumpar o masina, sa castig cel putin un turneu de tenis amatori, sa plec intr-o minivacanta timp de o saptamana la Bucuresti, sa citesc cel putin 30 de carti si cam atat.

| Doub a răspuns:

Să iau examenele la proful meu de fonetică
amin

| justanotheruser99 a răspuns:

Pace in lume laughing

| Florentina9210 a răspuns:

Sa calatoresc in Japonia!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Te urasc! Vreau si eu in Japonia! Nu e corect deloc! crying

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu ai de ce! Poti merge si tu. Dar, stai! Eu nu iau toti copii dupa mine. Pam-Pam!

| LoveSleep a răspuns (pentru Divy):

Sigur.
Pe cine ai pierdut, Divy?

| Divy a răspuns (pentru LoveSleep):

O persoană, m-a uitat cred, au fost minciuni așa frumoase și parcă totul s-a sfârșit așa devreme. Mereu dau de oameni greu e să mă țin după ei