| cristinela4 a întrebat:

Ce asteptari/vise/planuri aveti in noul anotimp, care incepe miine?

Răspuns Câştigător
| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Viata trebuie sa fie buna indiferent de anotimp.

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

ceva mai mari in ceea ce priveste partea afectiva.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu sunt genul care isi face planuri.
Dar in primavara asta am de invatat o carte de vreo 1836 de pagini. Trebuie sa o invat pe langa alte chestii. Ma astept sa o invat pana in aprilie, iar in jumatatea lui aprilie sa o repet.
Maine sper sa ma apuc. Am spus "sper".
A, da, si ma astept sa-mi schimb comportamentul si sa nu mai fiu atat de lenesa.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Mersi de funda. fie ca e viscol afara si ca e criza financiara etc. viata trebuie sa fie buna chiar si cu astfel de greutati. asa e la oamenii foarte destepti. pentru ca ei se pregatesc din timp si isi rezolva problemele eficient. ti-o spune o persoana care a trecut cu nota 10 criza financiara.

| StevenMetalhead a răspuns:

Probabil sa imi schimb un pic viata, de ce nu? O schimbare este mereu bine, mai ales cand observi ca ai defecte.

| kevincube a răspuns:

Aşteptări? Nu...astea crează depresie.
Trăim conştient şi facem ca viitorul să fie unul bun prin a trăi la maxim prezentul.