| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti acum?
Eu ma plictisesc ingrozitor in tren.

45 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Mor de plictiseala

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ai ajuns?

| Mayhem666 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ai raspuns cu intarziere, intrebarea asta a fost pusa acum 2 zile laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Mayhem666):

Pai stiu. Dar nu stiam daca ai ajunswinking

| Mayhem666 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Am ajuns, ca nu am plecat in cosmos laughing

| Sn4k3 a răspuns:

Pierd putin vremea pe TPU.

| Florentina9210 a răspuns:

Vorbesc cu cea mai importanta persoana, tu?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Sunt in tren si ma plictisesc.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

In tren? Iti vizitezi gagica? Ca tot e weekend.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu, ca nu am prietena, ma duc la camin, ca maine o sa incep facultatea.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Fa-ti. Nu stii ce minunat este sa vorbesti cu sufletul pereche.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu e chiar asa de usor, trebuie sa gasesc pe cineva cu aceleasi pasiuni ca si mine si care sa ma inteleaga. E cam greu din moment ce eu sunt eu si doar eu ma inteleg cu mine. Plus ca eu nu prea cred in suflete pereche.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Rau faci. O sa ajungi la o varsta punand un film sau un meci mai presus de tot, si te vei trezi ca nu ai pe nimeni langa tine, care sa saluti.

| LoveSleep a răspuns (pentru Mayhem666):

Cu aceleași pasiuni adică obsedată de anime, indecisă în orientarea religioasă și afinitate pentru oameni mediocri?

| Mayhem666 a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu treabuie sa fie neaparat obsedata de anime, doar sa-i placa, iar eu nu sunt indecis cu orientarea religioasa, sunt ateu.
Acum va ca incepi sa te iei de mine, inainte te luai de Florentina, iar acum ti-a picat pe mine.

| untu a răspuns:

Nu te plictisi in tren, uita-te la priveliste pe fereastra, incearca sa dezlegi o revista cu rebusuri sau niste integrame (mai ales integrame pentru incepatori), mie imi plac la nebunie sa dezleg la integrame sau la rebusuri! Sau sa asculti niste muzica de pe telefon prin casti! Cam asta e niste solutii!

| Mayhem666 a răspuns (pentru untu):

Pai pe geam la priveliste nu am la ce sa ma uit ca e bezna afara, reviste nu am la mine, asa ca am mai ascultat muzica, si am mai intrat pe TPU si pe Facebook si Youtube, dar acum sunt deja in camin, in tren am stat doar 2 ore si am ajuns in camin acum 2 ore, acum am ce sa fac, nu mai ma plictisesc, dar multumesc oricum happy

| untu a răspuns (pentru Mayhem666):

Inveti la o facultate din Iasi? De unde vii de acasa?

| justanotheruser99 a răspuns:

Citesc ceva interesant, iar in paralel ascult muzica
Marilyn Manson Sweet Dreams lyrics: https://youtu.be/K_wK7kdLTJ8
big grin

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Eu fac bine, mananc clementine.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Aww... Clementine happy ce drăguț.

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru justanotheruser99):

Iubesc clemetinele, fara clementine viata mea ar fi un esec happy laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Pofta buna!

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Mayhem666):

Am terminat gata, ma ingras.laughing oricum multumesc laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Si eu iubesc clementinele, de fapt toate citricele si piersicile si ciresele big grin si cam toate fructele laughing înafară de avocado, mango si papaya. rolling on the floor

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru justanotheruser99):

Si eu la fel ...doamne mi-am gasit jumatatea...laughing laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Jumatatea? laughing nu cred. Poate sora din alta mama.winking

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru justanotheruser99):

Pai da jumatate nu in sensul ala, jumate ca nu stiu te-ai prins tu. laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

laughing da, m-am prins. Te referi la bff. laughing

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru justanotheruser99):

Daaa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tastez aceasta minunata propozitie

| Iunix a răspuns:

În tren? laughing îmi pare rău de tine, o să te mai plictisești mult și bine. Eu acum pierd timpul, ar trebui să mă apuc de teme, dar na, mai bine fac orice altceva.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Iunix):

Stiu ca o sa ma plictisesc mult si bine, mai am o ora pana o sa cobor, dar m-am cam obisnuit cu traseul asta din moment ce il fac in fiecare saptamana de aproape 3 ani.

| Iunix a răspuns (pentru Mayhem666):

Măcar ai internet, deci ai ce face. Te poți uita la un film până să cobori, numai să nu rămâi captivat de film și să uiți să cobori. Eu am pățit asta dar cu un joc video.

| August99 a răspuns:

Ma uit la vloguri pe Youtube

| Andreeaioan115 a răspuns:

Ma plictisesc si eu happy

| mbncf a răspuns:

Sunt la fel de plictisită.

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Mananc. laughing

| Axely a răspuns:

Păi, vorbesc cu niște persoane.

| Sandu_Daniel_1999 a răspuns:

Eu acum am iesit de la scoala.happy