| Pufoshenialuwpisicilechele a întrebat:

Ce faceti?laughing
Eu ma plictisesc ingrozitor!
Ce as putea facetongue?
Astept raspunsbig grin
Vreau chestii amuzantehee hee

8 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Du-te in baie si canta sub dus, fa-i balet prin casa (chiar daca spargi ceva), baga-te in frigider si vorbeste cu alimentele, tavaleste-te pe covor...

Astea ti le zic din proprie experienta.

| Dash a răspuns:

Fa ceva de mancare si apoi serveste (-ne)

| ViezurE a răspuns:

Culca-te.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Deseneaza cu muci, uita-te la praful de pe ecranul televizorului, spioneazo pe vecina de la 2 juma',scobeste-te in ochi, dreseaza o rama, planteaza 50 de bani in ghiveciu' lu' bunica-ta si asteapta poate iese un copac cu bani...sau macar cu capace de bere, pune prezervative pe clanta usii, baga-ti pasta de dinti in nas si vezi daca poti sa mai respiri...the usual stuff smug

Răspuns utilizator avertizat
| Pufoshenialuwpisicilechele explică:

Nu ma sinucitwinking

| educatie2021 a răspuns:

Baga capu in toaleta si trage apa, date cu capu d pereti, culcate

| TouchMe a răspuns:

Kill yourself

Ce zici?