| babygirlmeli a întrebat:

Vreau sa imi iau un catel big grin, ce imi recomandati? laughing stau la casa, si am curte mare. si nu vreau bichon sau terrier, vreau un caine de rasa, da' sa fie rau laughing big grin funda big grin

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. Eu am doi dogi germani. Talie mare, frumosi, destepti, usor de dresat, Si foarte rai, si loiali fata de stapan. Acuma depinde si cum o sa-i obisnuiesti. Aegerea este a ta. Pa

12 răspunsuri:
| UnicornsAreLove a răspuns:

Ciobanesc German? Husky nu e rau deci nu merge hmm doberman? rotweiler?

| JuStKid a răspuns:

Ciobanesc Mioritic!~ sau daca iti permiti un Hascki

| Smiiilee a răspuns:

Eu as zice amstaff, e iubitor cu stapanii lui dar ff agresi cu cei necunoscuti ar fi bine sa il iei de mic sa se obisnuiasca cu tine:), eu mi-am luat de la un om de pe un site ti-l voi da si tie sa te uiti http://www.okazii.ro/catalog/44465012/pui-amstaff.html

| adelinee a răspuns:

Eu am amstaff...happy depinde de unde il cumperi si cum il dresezi si asa va fi rau sau cuminte.happy

| missunderstood a răspuns:

Amstaff happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stai la casa(si eu stau la fel)ti-as recomanda ceea ce deja am:un boxer, un husky, un chow-chow, un lup, caine de vanatoare, rottweiler, etc...eu am 8 caini si toti extrem de rai! mult noroc pentru a gasi rasa perfecta...

| Anv a răspuns:

Brac german. Este un caine foarte energic, numai bun pentru o curte marewinking

| marioxxl11_5374 a răspuns:

Eu iti recomand un Husky.na-i sa regreti!:*

| GaByTheDraGOn a răspuns:

Pai depinde ce rasa iti placehappyeu as alege haschihappyis faini cu ochi albastri si nu fac galagie(in sensul ca nu latra)ramane la alegerea tahappy

| CaneCorso123 a răspuns:

Eu am Cane Corso! Sunt Caini Foarte Iubitori, draguti Dar si foarte rai! Iti recomand un Cane Corso

| dewwww a răspuns:

Ciobanesc german! am si eu o fetita din aceasta rasa iti garantez cu nu ai sa regreti! e foarte rea (cu cei care o deranjeaza) in rest e un ingeras!